Våra medarbetare

Personal 2018-07-06T11:38:56+00:00

Våra duktiga medarbetare tar väl hand om dig och ser till att din resa eller arrangemang blir precis så lyckat som du tänkt dig.

Maria Wedberg

Kongress

Direkt +46 8 12016368
Mobil +46 70 8622786
Epost: maria.wedberg@grandtravel.se

Mikael Engvall

RF – Idrottens Hus

Tel: 08-699 65 80
E-post: mikael.engvall@grandtravel.se

Jessica Eriksson

RF – Idrottens Hus

Tel: 08-699 65 80
E-post: jessica.eriksson@grandtravel.se

Maria Tjädersten

RF – Idrottens Hus

Tel: 08-699 65 80
E-post: maria.tjadersten@grandtravel.se

Marie Raymundsson

Affärsresor / Förbund

Direkt: +46 8 120 16 371
Mobil: +46 70 7571431
E-post: marie.raymundsson@grandtravel.se

Petronella Lilliehöök

Affärsresor / Förbund

Direkt: +46 8 120 16 350
Mobil: +46 70 8839154
E-post: petronella.lilliehook@grandtravel.se

Martin Lundblad

Affärsresor / Förbund

Direkt: +46 8 120 16 374
Mobil: +46 70 9367261
E-post: martin.lundblad@grandtravel.se

Anette Snögren

Grupp / Förbund

Direkt: +46 8 120 16 361
Mobil: +46 70 2369201
E-post: anette.snogren@grandtravel.se

Ulf Ahnlund

Grupp / Förbund

Direkt: +46 8 120 16 362
Mobil: +46 70 5444434
E-post: ulf.ahnlund@grandtravel.se

Carl Almström Seger

SvFF

Mobil: +46 73 6730431
E-post: carl.almstrom.seger@grandtravel.se

Maria Nilsson

SvFF

Tel: 08-12016375
E-post: maria.nilsson@grandtravel.se

Kerstin Grundström

Affärsresor – Uppsala

Tel: 018-470 33 90
E-post: kerstin.grundstrom@grandtravel.se

Åsa Elfwendahl

Affärsresor – Uppsala

Tel: 018-470 33 90
E-post: asa.elfwendahl@grandtravel.se

Natalia Piskounova

Affärsresor – Uppsala

Tel: 018-470 33 90
Epost: natalia.piskounova@grandtravel.se

Peter Zacke

Kommunikation / Affärsresor – Uppsala

Direkt: + 46 8 120 16 350
Mobil: +46 70 5506851
E-post: peter.zacke@grandtravel.se

Dick Lidman

CEO

Direkt: +46 8 120 16 350
Mobil: +46 70 9845127
E-post: dick.lidman@grandtravel.se

Anders Åslund

CFO

Direkt: + 46 8 120 16 350
Mobil: +46 70 3331546
E-post: anders.aslund@grandtravel.se